Skolotāji

Klašu audzinātāji

KlaseKabinetsKlases audzinātājs
1.a21.kab.Rumjanceva Larisa
1.b24.kab.Volodina Ilona
2.a19.kab.Buņina Jeļena
2.b22.kab.Skriņņikova Irina
3.a20.kab.Grīnfelde Diāna
(aizvieto Jeļena Černova)
3.b18.kab.Medvedeva Poļina
4.a5.kab.Matvejeva Irina
5.a16.kab.Gorina Jevgeņija
6.a21.kab.Sandra Goldberga
(aizvieto Svetlana Kuranova)
6.b12.kab.Drakina Ināra
7.a14.kab.Ivanova Irina
7.b15.kab.Pereņa Rita
8.a25.kab.Jaremčuka Natalija
8.b33.kab.Sapronova Lilija
9.a9.kab.Veikša Dana
9.b2.kab.Malašonoka Nataļja
10.a8.kab.Jakubčonoka Olga
11.a11.kab.Kuranova Svetlana
12.a12.kab.Mihailovs Oļegs

Mūsu skolotāji

Nr.pk.SkolotājiMācību priekšmeti
1.Buņina JeļenaSākumsskola
2.Skriņņikova IrinaSākumsskola
3.Grīnfelde DiānaSākumsskola, latviešu val.
4.Medvedeva PoļinaSākumsskola
5.Ivanova JekaterinaSākumsskola
6.Volodina IlonaSākumsskola
7.Černova JeļenaSākumsskola
8.Rumjanceva LarisaSākumsskola
9.Brauna-Liniņa AijaSākumskola, latviešu val.
10.Sokolovska LindaLatviešu val.
11.Gundare IlzeLatviešu val.
12.Goldberga SandraLatviešu val.
13.Ivanova IrinaLatviešu val.
14.Vaļuka LigitaLatviešu val.
15.Vīgule InāraLatviešu val.
16.Keiša InāraLatviešu val.
17.Anita CinciusaLatviešu val.
18.Kuranova SvetlanaKrievu val. un  literatūra
19.Peredņa RitaKrievu val. un  literatūra
20.Matvejeva IrīnaAngļu val.
21.Jaremčuka NatalijaAngļu val.
22.Malašonoka NataļjaAngļu val.
23.Makejeva TatjanaAngļu val.
24.Jakovicka SvetlanaAngļu val.
25.Sviķe SilgaVācu val.
26.Gorina JevgeņijaMatemātika
27.Renārs SirotinsMatemātika
28.Jeļisejeva ĻubovaMatemātika
29.Kitajeva AllaMatemātika
30.Slobodjaņuka SvetlanaFizika
31.Zaica OlgaFizika
32.Paškēviča KristīnaInformātika
33.Hinko MarynaInformātika
34.  Informātika
35.Mihailovs OļegsVēsture
36.Lankovskis Ainārs Sociālās zinības
37.Veikša DanaBioloģija
38.Jakubčonoka OlgaĶimija, dizains un tehnoloģijas
39.Araks MārcisDizains un tehnoloģijas
40.Freimane JolantaĢeogrāfija
41.Puhova SvetlanaSports
42.Drakina InaraSports
43.Sapronova LilijaVizuālā māksla un kulturoloģija
44.Jansone IlvaTiesības
45.Bindere- Čodere Katrīna AneteMūzika
46.Perepeļica VeraTeātra māksla
47.Turkova Poļina“Jurjev deņ” folkloras kopa
48.Iveta Dārzniece-TarvidaBibliotekāre
49.Davidovska MarijaSociālais pedagogs
50.Kupše OlgaPsiholoģe