Galvenā

Kopā : 622
page : previous_img  96 / 104  next_img

Skolas formu pasūtīšanas kārtība.

2015-04-28

Informācija par šī gada skolas formu pasūtījumu pieņemšanas kārtību.

 Pasūtīšanas kartība:

1. Lai saņemt skolas formas līdz 1. septembrim ir jāveic pasūtījums līdz 15. jūnijam, kad spekā ir atlaides un ir pieējami visi modeļi, ka arī bezmaksas piegāde uz skolu un iespēja sadalīt maksājumu divās daļās.

2. No 16. jūnija līdz 15. jūlijam ir iespējams pasūtīt praktiski visus modeļus, toties atlaides vairs nebūs spēkā, bet vēl ir iespējam saņemt pasūtījumu līdz 1. septembrim.

3. Sākot ar 16. jūliju ir iespējams veikt pasūtījumus no noliktavas, toties priekšpasūtīšana paliek tikai uz adītiem izstrādājumiem. Lūdzu ņemiet vērā, ka no 16. jūlija līdz 31. augustam visi veiktie pasūtījumi tiks izsūtīti pēc 1. septembra.

 

Interneta veikala saite pasūtījumu noformēšanai:

 

elMosa / Skolas formu serviss
[email protected] /
+371 2049 0740 http://www.elmosa.lv

Facebook Twitter

2015-04-28

Sveicam Kurzemes novada

vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus!

 

Anastasija Aleksejeva, 9.a kl. 

2. vieta

Aleksandra Maksimenkova, 8.b klase

Atzinība

Skolotāja Lilija Sapronova

2015-04-16

Sveicam Ventspils pilsētas futbola sacensību

3.vietas ieguvējus:

 

1.      Konstantīns Nikolajenko – 9.b kl.

2.      Jurijs Matvejevs 9.a kl.

3.     Leonards Pučinsks 9.b kl.

4.     Iļja Gusevs 9.b kl.

5.      Vladislavs Turkins 8.a kl.

6.     Artjoms Eiferovs8.a kl.

7.    Jegors Mihailovskis 9.a kl.

2015-04-16

Sveicam pilsētas ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus!

 

 

Valērija Višņauskaite 8.b kl. – 1.vieta

Jekaterina Soldatenko 8.b kl. - atzinība

 Marija Blūma 7.a kl. - atzinība




                                        Skolotāja Gaļina Pavlova

 

 

2015-04-02

Pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde.

2015-03-20

Sveicam pilsētas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus!

Vlada Basova, 1.b kl. – 2. vieta

Arsenijs Atorins, 1.a klase – 3. vieta

Ksenija Radčenko, 2.b kl. – 1.vieta

Aleksejs Gorbatenko, 4.b kl. – 1.vieta

Jekaterina Krupnova, 5.b kl. – 1. vieta

Anna Zagraja, 5.a kl. – 3. vieta

Dana Biktaševa, 6.b kl. – 1. vieta

Jekaterina Gricaka, 7.a kl. – 3. vieta

Aleksandra Maksimenkova, 8.b kl. – 1. vieta

Anastasija Aleksejeva, 9.a kl. –  1. vieta

Anna Smirnova, 10.b kl. –  2. vieta

Anna Zeļenkeviča, 11.a kl. –  2. vieta

 

Skolotāja Lilija Sapronova

Kopā : 622
page : previous_img  96 / 104  next_img
Powered by CMSimpleRealBlog

 

Zvanu saraksts tiem,

kuri mācās attālināti.

0.st. 7.45. - 8.25.

1.st. 8.30. - 9.10.

2.st. 9.20. - 10.00.

3.st. 10.10. - 10.50.

4.st. 11.05. -  11.45.

5.st. 12.15. - 12.55.

6.st. 13.10. – 13.50.

7.st. 14.00. - 14.40.

8.st. 14.50. – 15.30.

9.st. 15.35.  - 16.15.


SIA Neptuns rekviziti