Galvenā

Kopā : 609
page : previous_img  94 / 102  next_img

2015-04-28

Sveicam Kurzemes novada

vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus!

 

Anastasija Aleksejeva, 9.a kl. 

2. vieta

Aleksandra Maksimenkova, 8.b klase

Atzinība

Skolotāja Lilija Sapronova

2015-04-16

Sveicam Ventspils pilsētas futbola sacensību

3.vietas ieguvējus:

 

1.      Konstantīns Nikolajenko – 9.b kl.

2.      Jurijs Matvejevs 9.a kl.

3.     Leonards Pučinsks 9.b kl.

4.     Iļja Gusevs 9.b kl.

5.      Vladislavs Turkins 8.a kl.

6.     Artjoms Eiferovs8.a kl.

7.    Jegors Mihailovskis 9.a kl.

2015-04-16

Sveicam pilsētas ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus!

 

 

Valērija Višņauskaite 8.b kl. – 1.vieta

Jekaterina Soldatenko 8.b kl. - atzinība

 Marija Blūma 7.a kl. - atzinība




                                        Skolotāja Gaļina Pavlova

 

 

2015-04-02

Pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde.

2015-03-20

Sveicam pilsētas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus!

Vlada Basova, 1.b kl. – 2. vieta

Arsenijs Atorins, 1.a klase – 3. vieta

Ksenija Radčenko, 2.b kl. – 1.vieta

Aleksejs Gorbatenko, 4.b kl. – 1.vieta

Jekaterina Krupnova, 5.b kl. – 1. vieta

Anna Zagraja, 5.a kl. – 3. vieta

Dana Biktaševa, 6.b kl. – 1. vieta

Jekaterina Gricaka, 7.a kl. – 3. vieta

Aleksandra Maksimenkova, 8.b kl. – 1. vieta

Anastasija Aleksejeva, 9.a kl. –  1. vieta

Anna Smirnova, 10.b kl. –  2. vieta

Anna Zeļenkeviča, 11.a kl. –  2. vieta

 

Skolotāja Lilija Sapronova

Pilsētas skatuves runas konkurs.

2015-03-20

Sveicam pilsētas skatuves runas konkursa

uzvarētājus un laureātus!

 Darja Mihailova

9.a kl. – 1.vieta

Samanta Noriņa

4.a kl. – 4.vieta

Skolotāja Ligita Vaļuka


Kopā : 609
page : previous_img  94 / 102  next_img
Powered by CMSimpleRealBlog

 

Zvanu saraksts

no 01.09.2020.

0. 7.45 - 8.25

1. 8.30 - 9.10

2. 9.20 - 10.00

3. 10.10 - 10.50

4. 11.05 - 11.45

5. 12.00 - 12.40

6. 12.55 - 13.35

7. 13.45 - 14.25

8. 14.35 - 15.15

9. 15.20 - 16.00


Zvanu saraksts tiem,

kuri mācās attālināti.

0.st. 7.45. - 8.25.

1.st. 8.30. - 9.10.

2.st. 9.20. - 10.00.

3.st. 10.10. - 10.50.

4.st. 11.05. -  11.45.

5.st. 12.15. - 12.55.

6.st. 13.10. – 13.50.

7.st. 14.00. - 14.40.

8.st. 14.50. – 15.30.

9.st. 15.35.  - 16.15.


SIA Neptuns rekviziti