Galvenā

Kopā : 561
page : previous_img  80 / 94  next_img

2016-03-02

Sveicam

3.b klases skolnieci

Elīnu Kičiginu -

2.vietas ieguvēju

pilsētas pasākumā

“Saldā dambrete”!

2016-03-02

Sveicam pilsētas  angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!


Arturs
Vladimirs Višņausks, 6.a kl.

3.vieta

Ignats Igoševs, 6.b kl.

3.vieta

Vladislavs Ivanovs, 6.a kl.

atzinība

Skolotājas – Irina Gapoņenko un Nataļja Malašonoka

2016-02-29

Sveicam Ventspils pilsētas DEBAŠU TURNĪRA 2.vietas ieguvējus:

Melisa Kičigina, 10.a kl.

Dmitrijs Borodovskis, 10.b kl.

Dmitrijs Timošuks, 10.b kl.

                                 Skolotāja Anna Harkina

 

2016-02-18

ghbdtn

Sveicam pilsētas ķīmijas olimpiādes uzvarētājus!

 Ņikita Karpuks 9.b kl. 

1.vieta

Aleksandra Maksimenkova 9.b kl.

3.vieta

Julija Lukaševiča 9.b kl. – atzinība

Dmitrijs Timošuks 10.b kl. – atzinība

Dmitrijs Borodovskis 10.b kl. - atzinība

                       Skolotāja Olga Jakubčonoka

2016-02-15

Sveicam pilsētas matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

                       Daniela Giņko, 5.b kl., Vladislavs Ivanovs, 6.a kl.

 1.vieta

Darja Gricaka, 5.a kl., Alans Juskovičs, 7.b kl.

 2.vieta

Kristina Rediko, 5.b kl., Oļegs Jaremčuks, 7.b kl., Anna Zagraja, 6.a kl.

 3.vieta

Arturs Vladimirs Višņausks 6.a kl.

 atzinība

 

                                       Skolotāji:      V.Juščenko

                                                              Ļ.Jeļisejeva

                                                          S.Koļesņičenko

                                                              

2016-02-04

Sveicam skolas anģlu valodas olimpiādes uzvarētājus!  

6. klase

1) Guseva  Aleksandra 6.a

2) Igoševs Ignats 6.b

3) Ivanovs Vladislavs 6.a

4) Pribitoks Marks 6.b

5) Višņauskas Arturs 6.a

 

7.klase

1) Pozdejevs Pāvels 7.a

2) Mihailovs Aleksandrs 7.b

3) Morozovs Andrejs 7.b

4) Jablonska Olga 7.a

5) Staruks Danils 7.a

 

8.klase

1) Smislova 8.a

2) Bluma 8.a

3) Kuropatkina 8.a

4) Gricaka 8.a

5) Medvedeva 8.a

 

10.-12. Klases

1) Černjakova  Veronika 11.a

2) Smirnova Anna 11.b

3) Vasins Maksims 12.a

4) Lizunkova Tatjana 12.a

5) Karele Aleksandra 12.a

6) Ginko Aleks 10.a

Kopā : 561
page : previous_img  80 / 94  next_img
Powered by CMSimpleRealBlog

 

Zvanu saraksts

no 01.09.2020.

0. 7.45 - 8.25

1. 8.30 - 9.10

2. 9.20 - 10.00

3. 10.10 - 10.50

4. 11.05 - 11.45

5. 12.00 - 12.40

6. 12.55 - 13.35

7. 13.45 - 14.25

8. 14.35 - 15.15

9. 15.20 - 16.00

 

 

Komplekso pusdienu

ēdienkarte

1.-4. klasēm

5.-12. klasēm

Attālinātā mācību procesa plāns