Galvenā

Kopā : 469
page : previous_img  72 / 79  next_img

Apsveikums Starptautiskajā sieviešu dienā

2015-03-08

Sveicam pilsētas krievu valodas olimpiādes uzvarētājus!

2015-03-03

Sveicam pilsētas krievu valodas olimpiādes uzvarētājus!

Jekaterina Cvetkova (8.a kl.)   –    1.vieta

 Jekaterina  Soldatenko (8.b kl.) –  1.vieta

Darja Poļevaja (12.a kl.) –  1.vieta

Valērija Višņauskaite (8.b kl.) –    2.vieta

 Anastasija Marmiša (9.a kl.) – 2.vieta      

 Anna Semaka (10.a kl.) –       2.vieta

 Marks Fiļippovs (10.a kl.) –  3.vieta

 Aleksandra Karēle (11.a kl.) –  3.vieta

Skolotājas:      Svetlana Kuranova, Ņina Siurko, Nataļja Guseva

Pilsetas un novada matemātikas olimpiāde 5. - 8. klasēm

2015-02-25

Sveicam pilsetas un novada matemātikas olimpiāde 5. - 8. klasēm uzvarētājus!

Valērija Višņauskaite, 8.b kl. - 1. vieta

Artur Vladimirs  Višņausks, 5.a kl. - 1. vieta

Aleksandra Maksimenkova, 8.b kl. - 2. vieta

Vladislavs Ivanovs, 5.a kl. - 2. vieta

Marina Rediko, 7.a kl. - 2. vieta

Jekaterina Soldatenko, 8.b kl. - 3. vieta

Olegs Jaremčuks, 6.b kl. - 3. vieta

Anna Zagraja, 5.a kl. - atzinība

Marija Blūma, 7.a kl. - atzinība

                              Skolotāji: A. Kitajeva

    V. Juščenko

          S. Koļesņičenko

    Ļ. Jeļisejeva

Pilsetas un novada matemātikas olimpiāde 9. - 12. klasēm

2015-02-25

Sveicam pilsetas un novada matemātikas olimpiāde 9. - 12. klasēm uzvarētājus!

Emma Nikolajenko, 9.b kl. - 1. vieta

Vladislavs Šapovalovs, 11.a kl. - 1. vieta

Sergejs Griņevičs, 12.a kl. - 1. vieta

Anton Lysachenko, 10.a kl. - 2. vieta

Maksims Dāvids Neimonts, 12.a kl. - 2. vieta

Veniamīns Mironovs, 10.a kl. - 3. vieta

                              Skolotāji: A. Kočura

A. Kitajeva

V. Juščenko

Ļ. Jeļisejeva

Pilsetas un novada ķimijas olimpiāde

2015-02-24

 

Sveicam pilsetas un novada ķimijas olimpiade uzvarētājus!

Viktirija Mamula, 12.a kl. 

1. vieta

 Anastasija Luganceva, 12.a kl.

                            1. vieta

 

  Skolotāja Olga Jakubčonoka

Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiāde 2015

2015-02-16

      Jau divdesmito reizi Ērgļos notika Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiāde. Tā kopumā pulcēja 1088 dalībniekus, 104 skolu komandās no 38 pašvaldībām. Olimpiādes medaļu komplekti tika sadalīti sešos sporta veidos – distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, biatlonā, hokejā, snovbordā un slidošanā.

Sveicam Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiāde no mūsu skolas uzvarētājus slidošanā!

Anna Jansone 5.b kl.

                                      500 m – 2.vieta

                                      333 m – 3.vieta

Ksenija Babaiceva 9.b kl.

                                       800 m – 3. vieta

Kopā : 469
page : previous_img  72 / 79  next_img
Powered by CMSimpleRealBlog

 

Ēdienkarte 1.-4. klasēm

13.01.2020.-17.01.2020.

20.01.2020.-24.01.2020.

Ēdienkarte 5.-12. klasēm

13.01.2020.-17.01.2020.

20.01.2020.-24.01.2020.

 

  Ventspils vispārizglītojošajās skolās komplekso pusdienu cena ir noteikta 

1,73 EUR 1.-4. klašu skolēniem un 2 EUR 5.-12. klašu skolēniem.

 

Cienījamie vecāki!
Jūsu bērna panākumus un mājas darbus  Jūs varat uzzināt elektroniskā klasē.



Ar 02.09.2019. skolā būs zvanu saraksts

        5.-12.kl.                 

1. 830 - 910    

2. 920 - 1000

3. 1015 - 1055

4. 1115 - 1155

5. 1225 - 1305

6. 1315 - 1355

7. 1405 – 1445

8. 1450 – 1530