Galvenā

Kopā : 451
page : previous_img  49 / 76  next_img

2017-02-06

Sveicam pilsētas un novada matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

 Valērija Višņauskaite, 10.a kl.1.vieta

Dmitrijs Borodovskis, 11.b kl.2.vieta

Veniamīns Mironovs, 12.a kl.2.vieta

Anton Lysachenko, 12.a kl.3.vieta

Skolotājas:Alla Kitajeva, Anna Kočura, Ļubova Jeļisejeva

2017-02-06

Sveicam 2017.g. Latvijas Skolu Ziemas olimpiskā festivāla uzvarētājus slidošanā !

 

Anna Jansone 7.b kl.

111 m šķēršļu slidojums – 2.vieta

2017-02-06

                 Sveicam skolas turnīra dambretē uzvarētājus!

 

2.a klase

Odincova Milana, 1.vieta

Hamičonoks Artjoms, 1.vieta

Bezrukova Sofija, 2.vieta

Šafranskis Timurs, 2.vieta

Gapoņenko Alina, 3.vieta

Korelkins Dmitrijs, 3.vieta

 
                                   

2.b klase

Vaska Sofija Viktorija, 1.vieta

Mukaev Amin, 1.vieta

Breusa Viktorija, 2.vieta

Giņko Ņikita, 2.vieta

Duluba Anastasija, 3.vieta

Soldatenko Vitālijs, 3.vieta

  
 

 

3.a klase

Zagorska Darja, 1.vieta

Soleičuks Maksims, 1.vieta

Keišs Daniels, 1.vieta

Bule Sofija, 2.vieta

Atorins Arsenijs, 2.vieta

Šalgina Vladislava, 3.vieta

Žukovs Jegors, 3.vieta

 
                            

3.b klase

Bojarūna Marija, 1.vieta

Jurčenko Artjoms, 1.vieta

Hrustaļovs Vjačeslavs, 2.vieta

Hamičonoks Mihaels, 3.vieta

     

 

 

 

4.a klase

Šustova Elīna, 1.vieta

Finkmane Lija, 1.vieta

Masaitis Aleksejs, 1.vieta

Veikša Milana, 2.vieta

Grantiņš Alberts, 2.vieta

Tančina Sofija, 3.vieta

 Ašvorts Arčijs, 3.vieta

 

                        

4.b klase

Kičigina Elīna, 1.vieta

Sopovs Artjoms, 1.vieta

Voleiņa Anastasija, 2.vieta

Harlamovs Daniils, 2.vieta

Kubrenkova Nika, 3.vieta

Pormalis Maksims, 3.vieta

2017-02-04

Sveicam pilsētas fizikas olimpiādes uzvarētājus un laureātus!

Ņikita Karpuks, 10.a kl. -  1.vieta

Anton Lysachenko, 12.a kl. - 3.vieta

Dmitrijs Borodovskis, 11.b kl. - 3.vieta

Jūlija Gurinoviča, 10.a kl. - 3.vieta

Dmitrijs Lukjaņenko, 11.a kl. -  atzinība

Skolotāja Svetlana Koļesņičenko


Daiļlasītāju konkurss

2017-02-03

 

       Sākumskolas nedēļas laikā 2.februārī mūsu skolā notika daiļlasītāju konkurss “Dzīvais vārds”  1.-2. klašu skolēniem.Konkursā piedalījās 11 dalībnieki

Vērtējot tika ņemts vērā izvēlētais darbs, artistisms un prasme pasniegt daiļdarbu.

 

 

 2.klase

1. vieta- Leons Platoškins

2. vieta- Anastasija Duluba

3. vieta-Poļina Luganceva

 Apsveicam uzvarētājus! Sirsnīgi pateicamies visiem konkursa dalībniekiem.

 Sākumskolas MK vadītāja N. Jaremčuka

Mafija.

2017-02-03

Картинки по запросу vfabz      Skolas jaunais parlaments izpildīja savus pirmsvēlēšanu solījumus. 27. janvārī skolā notika spēle, kuru skolas parlaments nosaucis par “Mafiju”. Spēlē piedalījās 5.-8.klašu skolēni. Noteikumus nācās atcerēties,bet spēle iznāca ļoti interesanta un aizraujoša.

 

 

 


 

Barikāžu atceres stundas.

2017-02-02

     No 18. - 23.janvārim mūsu skolā notika 1991.gada barikāžu dienu atceres stundas.

  12.klases audzēknes Marija Nudga un Jekaterina Bobricka sagatavoja materiālu, lai iepazīstinātu skolēnus un skolotājus par 1991.gada notikumiem un šo dienu nozīmi Latvijas vēsturē. Interaktīvajā formā, izmantojot  video, kino  un foto materiālus, skolnieces pastāstīja 5-12 kl. skolēniem par 1991.gada notikumiem, par šo vēsturisko un izšķirošo lappusi Latvijas neatkarības atjaunošanā.

 

Vēstures skolotājs Oļegs Mihailovs

Kopā : 451
page : previous_img  49 / 76  next_img
Powered by CMSimpleRealBlog

 

Ēdienkarte 1.-4. klasēm

04.11.2019.-08.11.2019

11.11.2019.-15.11.2019
Ēdienkarte 5.-12. klasēm

04.11.2019.-08.11.2019

11.11.2019.-15.11.2019
  Ventspils vispārizglītojošajās skolās komplekso pusdienu cena ir noteikta 

1,73 EUR 1.-4. klašu skolēniem un 2 EUR 5.-12. klašu skolēniem.

 

Cienījamie vecāki!
Jūsu bērna panākumus un mājas darbus  Jūs varat uzzināt elektroniskā klasē.



Ar 02.09.2019. skolā būs zvanu saraksts

        5.-12.kl.                 

1. 830 - 910    

2. 920 - 1000

3. 1015 - 1055

4. 1115 - 1155

5. 1225 - 1305

6. 1315 - 1355

7. 1405 – 1445

8. 1450 – 1530