Klases audzinātāji

 

2019. - 2020. m.g.

Klase - Uzvārds, vārds,  Kab. 

1.a - Volodina Ilona, 24.kab.

2.a - Buņina Jeļena, 19.kab.

3.a - Rumjanceva Larisa, 21.kab.

3.b - Skriņņikova Irina, 22.kab.

4.a - Aņisimova Tatjana, 20.kab.

4.b - Ekaterina Ivanova, 26.kab.

5.a - Jaremčuka Natālija, 25.kab.

5.b - Sapronova Lilija, 23.kab.

6.a - Veikša Dana, 9.kab.

6.b - Malašonoka Natalija

7.a - Goldberga Sandra, 27.kab.

7.b - Jakubčonoka Olga, 8.kab.

8.a - Kuranova Svetlana, 11.kab.

8.b - Drakina Inara

9.a - Hinko Maryna, 32.kab.

9.b - Guseva-Antonova Natalja, 5.kab.

10.a - Koļesņičenko Svetlana, 7.kab.

10.b - Puhova Svetlana, 16.kab.

11.a - Mihailovs Olegs, 12.kab.

12.a- Ivanova Irina, 14.kab.

 

2018. - 2019. m.g.

Klase - Uzvārds, vārds,  Kab. 

1.a - Buņina Jeļena, 19.kab.

2.a - Rumjanceva Larisa, 21.kab.

2.b - Skriņņikova Irina, 22.kab.

3.a - Aņisimova Tatjana, 20.kab.

3.b - Ekaterina Ivanova, 26.kab.

4.a - Jaremčuka Natālija, 25.kab.

4.b - Harkina Anna, 23.kab.

5.a - Žarova Jevģenija, 2.kab.

5.b - Malašonoka Natalija

6.a - Goldberga Sandra, 27.kab.

6.b - Jakubčonoka Olga, 8.kab.

7.a - Kuranova Svetlana, 11.kab.

7.b - Drakina Inara

8.a - Hinko Maryna, 32.kab.

8.b - Guseva-Antonova Natalja, 5.kab.

9.a - Koļesņičenko Svetlana, 7.kab.

9.b - Puhova Svetlana, 16.kab.

10.a - Mihailovs Olegs, 12.kab.

11.a- Ivanova Irina, 14.kab.

12.a - Peredņa Rita, 9.kab.

 

2017. - 2018. m.g.

Klase - Uzvārds, vārds,  Kab. 

 1.a - Rumjanceva Larisa, 21.kab.

1.b - Skriņņikova Irina, 22.kab.

2.a - Aņisimova Tatjana, 20.kab.

2.b - Ekaterina Ivanova, 26.kab.

3.a - Jaremčuka Natālija, 25.kab.

3.b - Harkina Anna, 23.kab.

4.a - Buņina Jeļena, 19.kab.

4.b - Drakina Inara; Grīnfelde Diāna, 24.kab.

5.a - Goldberga Sandra, 27.kab.

5.b - Jakubčonoka Olga, 8.kab.

6.a - Kuranova Svetlana, 11.kab.

6.b - Laure-Rudīte Ilona, 15.kab.

7.a - Hinko Marina, 32.kab.

7.b - Guseva-Antonova Natalja, 5.kab.

8.a - Koļesņičenko Svetlana, 7.kab.

8.b - Puhova Svetlana, 16.kab.

9.a - Gapoņenko Irina, 4.kab.

9.b - Mihailovs Olegs, 12.kab.

10.a - Ivanova Irina, 14.kab.

11.a- Peredņa Rita, 9.kab.

12.a - Sapronova Lilija, 33.kab.

12.b - Veikša Dana, 18.kab.

 

 

 

 

 

 

Ēdienkarte 1.-4. klasēm

16.09.19. - 20.09.19.

23.09.19. - 27.09.19.

Ēdienkarte 5.-12. klasēm

16.09.19. - 20.09.19.

23.09.19. - 27.09.19.

  Ventspils vispārizglītojošajās skolās komplekso pusdienu cena ir noteikta 

1,73 EUR 1.-4. klašu skolēniem un 2 EUR 5.-12. klašu skolēniem.

 

Cienījamie vecāki!
Jūsu bērna panākumus un mājas darbus  Jūs varat uzzināt elektroniskā klasē.



Ar 02.09.2019. skolā būs zvanu saraksts

        5.-12.kl.                 

1. 830 - 910    

2. 920 - 1000

3. 1015 - 1055

4. 1115 - 1155

5. 1225 - 1305

6. 1315 - 1355

7. 1405 – 1445

8. 1450 – 1530