Galvenā

Kopā : 641
page : previous_img  100 / 107  next_img

Pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde.

2015-03-20

Sveicam pilsētas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus!

Vlada Basova, 1.b kl. – 2. vieta

Arsenijs Atorins, 1.a klase – 3. vieta

Ksenija Radčenko, 2.b kl. – 1.vieta

Aleksejs Gorbatenko, 4.b kl. – 1.vieta

Jekaterina Krupnova, 5.b kl. – 1. vieta

Anna Zagraja, 5.a kl. – 3. vieta

Dana Biktaševa, 6.b kl. – 1. vieta

Jekaterina Gricaka, 7.a kl. – 3. vieta

Aleksandra Maksimenkova, 8.b kl. – 1. vieta

Anastasija Aleksejeva, 9.a kl. –  1. vieta

Anna Smirnova, 10.b kl. –  2. vieta

Anna Zeļenkeviča, 11.a kl. –  2. vieta

 

Skolotāja Lilija Sapronova

Pilsētas skatuves runas konkurs.

2015-03-20

Sveicam pilsētas skatuves runas konkursa

uzvarētājus un laureātus!

 Darja Mihailova

9.a kl. – 1.vieta

Samanta Noriņa

4.a kl. – 4.vieta

Skolotāja Ligita Vaļuka


Pilsetas matemātikas olimpiāde 4. kl.

2015-03-20

Sveicam pilsētas matemātikas olimpiādes 4. kl. uzvarētājus!

Daniela Giņko 4.b kl.

2. vieta

Daniels Stulpe 4.a kl.

3. vieta

Skolotājas: Shapovalenko G.

                  Jaremčuka N.

Vecāku diena Ventspils 2.vidusskolā

2015-03-08

Vienotā vecāku diena 2015.gada 11.martā 17:30 - 19:00.

Apsveikums Starptautiskajā sieviešu dienā

2015-03-08

Sveicam pilsētas krievu valodas olimpiādes uzvarētājus!

2015-03-03

Sveicam pilsētas krievu valodas olimpiādes uzvarētājus!

Jekaterina Cvetkova (8.a kl.)   –    1.vieta

 Jekaterina  Soldatenko (8.b kl.) –  1.vieta

Darja Poļevaja (12.a kl.) –  1.vieta

Valērija Višņauskaite (8.b kl.) –    2.vieta

 Anastasija Marmiša (9.a kl.) – 2.vieta      

 Anna Semaka (10.a kl.) –       2.vieta

 Marks Fiļippovs (10.a kl.) –  3.vieta

 Aleksandra Karēle (11.a kl.) –  3.vieta

Skolotājas:      Svetlana Kuranova, Ņina Siurko, Nataļja Guseva

Kopā : 641
page : previous_img  100 / 107  next_img
Powered by CMSimpleRealBlog

 

Zvanu saraksts 

0.st. 7.45. - 8.25.

1.st. 8.30. - 9.10.

2.st. 9.20. - 10.00.

3.st. 10.10. - 10.50.

4.st. 11.05. -  11.45.

5.st. 12.15. - 12.55.

6.st. 13.10. – 13.50.

7.st. 14.00. - 14.40.

8.st. 14.50. – 15.30.

9.st. 15.35.  - 16.15.


SIA Neptuns rekviziti 

 

Ēdienkarte

6.04.2021.-9.04.2021.

12.04.2021.-16.04.2021.